burger

Quickspin i jego słynne gry hazardowe

Szwedzka firma Quickspin została założona w 2011 roku przez dwóch gigantów ze świata interaktywnej rozrywki hazardowej – Unibet i Net Entertainment. W 2013 r. Projekt wspomnianych kolosów z branży zdobył nagrodę Rising Programming Star ustanowioną podczas EGR B2B Awards.

Quickspin koncentruje się na tworzeniu automatów wideo. Głównymi tematami automatów do gier są bajki i fantasy. Miliony graczy na całym świecie uwielbia rozwój Quickspin, który oferuje szczegółową grafikę, piękną animację i dźwięk wysokiej jakości. Rozgrywka obejmuje wiele kulminacji związanych ze zwycięstwem i innymi wydarzeniami – ta funkcja sprawia, że ​​gracz ma wrażenie poruszania się po fabule.

Zespół programistów Quickspin koncentruje się przede wszystkim na europejskich graczach. Wśród gier tej firmy nie znajdziesz ruletki, pokera, blackjacka i zdrapek. Warto zauważyć regularną aktualizację zakresu automatów wideo – obowiązek ten reguluje umowa z Unibet. Jeśli chcesz spróbować szczęścia z jednorękimi bandytami, musisz bliżej poznać gry Quickspin!

Odbierz bonus
Odbierz bonus