Bingo Online na pieniądze

Bingo to jedna z najpopularniejszych gier losowych. Pochodząca jako rozrywka dla bogatych, obecnie jest dostępna dla wszystkich i stała się powszechna. Jaki jest sekret sukcesu i jak poprawnie grać w bingo, postaramy się dowiedzieć w tym artykule.

Bingo na prawdziwe pieniądze

Bingo jak sie gra?

BingoBingo to gra liczbowa, w której gracze otrzymują plansze z liczbami i starają się odgadnąć numery, które zostaną wylosowane przez prowadzącego grę.

Aby zagrać w bingo, potrzebujesz planszy z liczbami. Plansza składa się z kwadratu z 5 kolumnami i 5 rzędami, a w każdej komórce znajduje się liczba z wyjątkiem środkowej komórki planszy, która jest pusta lub ma inny symbol, np. gwiazdkę.

W trakcie gry prowadzący losuje numery i ogłasza je na głos, a gracze odznaczają numery na swojej planszy, jeśli te numery się pojawią. Celem gry jest uzupełnienie określonego wzoru, na przykład pionowej lub poziomej linii, wypełnienia jednej lub więcej kolumn, skosu, literki „T” lub „X”, lub wypełnienia całej planszy.

Gracz, który pierwszy uzupełni wzór, krzyczy „Bingo!” i wygrywa rundę.

Bingo Zasady i warianty

Bingo to gra, w której uczestnicy otrzymują specjalne karty z kilkoma numerami w losowej kolejności. Ponumerowane kulki są losowane z maszyny lotto i gdy numer na kulce zgadza się z numerem na karcie, gracz musi go skreślić lub zakryć żetonem. Zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy skreśli wszystkie liczby na swojej karcie i ogłosi BINGO.

Istnieje wiele różnych odmian gry w bingo, ale najbardziej popularne są następujące:

  • Bingo 30 kul to najkrótsza wersja gry, w której los zawiera dziewięć liczb ułożonych w trzech rzędach i trzech kolumnach.
  • Bingo 75 kul to znana w USA i Kanadzie gra, w której wykorzystuje się kartę o wymiarach 5×5 z 24 numerami i pustym kwadratem w środku. Każda kolumna zaczyna się od litery BINGO, co ułatwia znalezienie numerów.
  • Bingo z 80 kulami. Ta gra planszowa ma podobne zasady do poprzedniej, ale ma cztery wiersze i cztery kolumny dla łącznie 16 liczb.
  • 90 Kul Bingo. Ten rodzaj gry hazardowej jest szeroko rozpowszechniony w Wielkiej Brytanii. Na karcie znajdują się trzy rzędy po dziewięć komórek, z pięcioma numerami w każdym rzędzie. Łącznie w każdej części karty umieszczonych jest 15 losowych liczb z zakresu od 1 do 90.

bingo gra

Istota gry w Bingo

Po pierwsze, bingo gra, w których wygrana zależy od szczęścia. Istnieją jednak pewne strategie, które mogą pomóc zwiększyć szanse na sukces:

  • Jeśli to możliwe, lepiej wybrać swój własny los.
  • Staraj się wybierać losy z najniższymi numerami w kolumnie „B” i unikaj losów z wysokimi numerami.
  • Dla kolumny „I” lepiej wybrać numery pomiędzy 19 a 29. Numery niższe niż 14 nie są pożądane, a numerów wyższych niż 29 należy unikać.
  • Dla kolumny „G” odpowiednie są liczby powyżej 49.
  • Dla kolumny „O” najlepsze są liczby z zakresu od 60 do 69. Jeśli występuje liczba 70, należy wykluczyć liczby powyżej 71.
  • Numery od 29 do 39 w kolumnie „N” są najbardziej wartościowe. Liczby wyższe niż 40 nie są pożądane.

Zasady gry w bingo za pieniądze w kasynie internetowym

Bingo online bardzo niewiele różni się od sposobu gry na żywo. Główną cechą jest to, że gracz gra przeciwko kasynu. Zagraniczne kasyna internetowe oferują grę w bingo na pieniądze poprzez wstępną rejestrację i otwarcie konta w kasynie. Można również spróbować szczęścia w bingo w trybie darmowym, korzystając z wersji flash gry. Gracze mogą zazwyczaj rozmawiać ze sobą na czacie. Tradycyjnie jest pracownik sali bingo online, który prowadzi dodatkowe gry z nagrodami finansowymi.

Odbierz bonus