burger

Play n Go: kolorowe i dochodowe automaty

Play n Go została założona w 1997 roku. Siedziba tego przedstawiciela branży hazardu online znajduje się w szwedzkim mieście Vekshe i na Węgrzech. Firma specjalizuje się w tworzeniu internetowych automatów wideo. Kolekcja urządzeń wirtualnych Play n go 85 kopii różnych tematów: owoce, opowieści, fantasy, przygody, podróże i inne obszary działania wizualnego. Udział graczy w pokera wideo i zdrapek to mniej niż 10% całej gamy gier tej firmy.

Play n go oferuje graczom wiele wirtualnych urządzeń opracowanych przy użyciu technologii HTML5. Większość gier tej firmy jest zgodna z tabletami i smartfonami na różnych platformach. Niektóre automaty wideo obsługują rozdzielczość Full HD. Wszystkie urządzenia Play n go są wielojęzyczne i obsługują do 27 języków.

Jednoręcy bandyci z tego zespołu programistów zwracają graczom do 96% zainwestowanych środków. Odwiedzający kasyno mają możliwość gry na pieniądze lub za darmo w wersji demo – ten drugi tryb jest często używany przez początkujących do nauki podstaw hazardu.

Odbierz bonus
Odbierz bonus