Automaty Belatra – tradycyjne gry hazardowe

Białoruska firma Belatra została założona w 1993 roku. Główne biuro jednego z największych przedstawicieli branży rozrywki hazardowej w przestrzeni poradzieckiej znajduje się w Mińsku. Belatra jest pełnoprawnym członkiem Białoruskiej Izby Przemysłowo-Handlowej od 2004 roku.

To nie tylko dobrze znany zespół programistów. Struktura Belatra obejmuje również zakłady produkcyjne, w których montowane są elektroniczno-mechaniczne automaty wideo. Drugim kierunkiem firmy jest rozwój wirtualnych maszyn do gier. Urządzenia online Belatra przyciągają graczy łatwością obsługi i pięknym, nowoczesnym wyglądem.

Firma ma ponad 100 maszyn wirtualnych. Seria gier Multi Billionaire jest szczególnie dobrze znana – ta linia obejmuje pokera, ruletkę i automaty w jakości HD. Urządzenia Belatra są wielojęzyczne i mają dwupoziomowy system 2-poziomowych jackpotów. Automaty elektroniczno-mechaniczne tej firmy można oglądać w dużych kasynach w różnych częściach świata. Firma Belatra posiada wiele certyfikatów krajowych i międzynarodowych organizacji, które potwierdzają niezawodność automatów do gier.

Odbierz bonus
Odbierz bonus