burger

W każdym biznesie są dwa wektory: biały i czarny. Przedsiębiorcy, którzy wybiorą pierwszą ścieżkę, działają uczciwie. Drugi to w rzeczywistości nie przedsiębiorcy – to zwykli oszuści. Zasada dwóch wektorów rozwoju dotyczy również branży hazardowej.

Lista kasyn online o czarnej reputacji

Większość ludzi przychodzi do kasyna po adrenalinę i pozytywne emocje. Oczywiście, niektórzy mają szczęście – kochanki pani Fortune czasami wychodzą z bardzo znaczną nagrodą! To prawda, że ​​większość ludzi przegrywa, choć niezbyt duże kwoty. Wszyscy zdrowi ludzie doskonale rozumieją prawdziwy stan rzeczy.

Ale uczciwe kasyna to nie oszustwo! Szanse na wygranie jackpota są niewielkie, ale realne. Wręcz przeciwnie, czarne automaty do gry nigdy nie pozwolą ci się wzbogacić! W rzadkich przypadkach użytkownik otrzymuje niewielki zysk, który jest przynętą, która motywuje osobę do rozstania się z większą ilością.

Jak działają nieuczciwe kasyna: popularne metody oszustw

W 90% przypadków gracze po prostu nie otrzymują wygranej. Po rejestracji wniosek o wypłatę środków zawiesza się. Czasami wsparcie techniczne, które w rzeczywistości nie jest, przedstawia wygląd rozwiązania problemu. W rezultacie oszukany użytkownik rozumie, że nie będzie w stanie wydobyć zarobionych pieniędzy z rąk przestępców i opuści stronę, pozostawiając nic.

Turnieje i loterie są bardziej kreatywnym sposobem na zarabianie pieniędzy od uczciwych graczy. Najczęstszy schemat rozwodów przedstawiono poniżej. Użytkownik przegląda rankingi i widzi, że okazuje się, że musi postawić kilka zakładów na określoną kwotę, po czym zostanie przyznane miejsce w pierwszej trójce! Gracz uzupełnia depozyt, a następnie para przeciwników, którzy zajęli najniższe pozycje w tabeli, nagle wyprzedza go w rankingu ogólnym.

Schemat losowania jest podobny do turnieju. Zasadniczo użytkownik ma szansę wygrać stosunkowo mało pieniędzy, ale straty będą znacznie większe niż wartość otrzymanej nagrody pieniężnej. Powyższe schematy są wykorzystywane przez nielegalne klony Vulcan, znanego rosyjskiego przedstawiciela branży gier hazardowych.

Fałszywe licencje

Fałszywe strony kasyn prawie zawsze zawierają informacje o licencji. Ponadto dane te są publikowane na portalach legalnych klubów gier. Zwróć uwagę na nazwę agregatora licencji. Zajrzyj na stronę firmy i sprawdź, czy ma to coś wspólnego z kasynem. Jest to jedyny sposób weryfikacji licencji.

Licencjonowane oprogramowanie

Twórcy automatów do gier prowadzą działalność na podstawie specjalnej licencji, która gwarantuje integralność oprogramowania. Kontrola nad prawdopodobieństwem tworzenia kombinacji nagród na bębnach automatu wideo jest wykluczona. Szanse na wygraną zależą tylko od szczęścia gracza.

Prawdopodobieństwo zwrotu w licencjonowanym oprogramowaniu wynosi od 95% i więcej. Na przykład z miliona kredytów na depozyt po długiej grze pozostanie co najmniej 950 000. Przestępcy internetowi, którzy wabią pieniądze od entuzjastów hazardu, używają nielegalnego oprogramowania ze specjalnymi skryptami. W takim przypadku nie może być mowy o żadnym 95% zwrocie. Zewnętrznie podróbki wyglądają jak zwykłe automaty wideo, po prostu nie można odróżnić nielegalnego i licencjonowanego oprogramowania od oka.

Ubezpieczenie od oszustwa

Nigdy nie graj w nieznanych kasynach, o których nic nie wiesz. Zalecenia naszych ekspertów pomogą Ci uniknąć nieuczciwych zasobów online:

  • sprawdź ranking automatów klubowych w naszym serwisie i licencji;
  • zwracać uwagę na oprogramowanie;
  • przeczytaj recenzje wybranego kasyna;
  • Nie graj w nieznane oprogramowanie;
  • Sprawdź stronę kasyna pod kątem czarnej listy.

Graj w automaty wideo znanych programistów – NetEnt, Microgaming, Igrosoft, Playtech, QuickSpin, Pragmatic Play i innych dużych firm, które przez lata pracy ugruntowały swoją pozycję w społeczności graczy jako niezawodne. Nie wybieraj lekko kasyna. Poświęć 10-15 minut na sprawdzenie informacji. Graj tylko w legalnych kasynach, a wtedy hazard przyniesie Ci wiele przyjemności!

Odbierz bonus